SOLÁRIUM – Kotelna

Pokud je vám smutno, že je léto daleko a Vy jste zatoužili po normálním opálení, můžete si dopřát trochu toho „zdravějšího“ slunce rovnou u nás. Nejenže se krásně opálíte,ale dopřejete pokožce dostatek potřebných vitamínů. Hlavní výhodou opalování v soláriích je bezpečnost, protože si délku a intenzitu doby pobytu určujete vy sami. Vhodné je tak pro alergiky, kteří trpí například solární kopřivkou, či jedince s velmi citlivou pokožkou, která se snadno spálí.

Naše profesionální turbo vertikální solární sprcha SunShower 8000 jistě splní očekávání u každého z vás. Naše solárium je dálkově obsluhováno z recepce ovladačem, který je nastavený na Vámi požadovanou dobu. Solární zařízení si spouštíte sami příslušným vypínačem a systém se automaticky vypíná po uplynutí požadované doby opalování. V případě jakékoliv nutnosti lze solárium vypnout ihned.

Pokud jste se rozhodli zvolit cestu „zdravějšího opalování“, je nutné vědět pár základních věcí:

Před samotným vstupem do solária je nutná aplikace speciálních opalovacích přípravků, které lze samozřejmě zakoupit také v našem soláriu. Obsluha našeho solária Vám s vhodným výběrem přípravku jistě velmi ráda poradí.

Prosíme Vás, vždy respektujte dobu opalování, která závisí na typu Vaší pokožky.

Kromě tohoto faktu je nutné odstranit veškeré šperky, líčení, brýle či kontaktní čočky z důvodu zvýšené citlivosti kůže na příslušných místech.

Oči jsou vždy chráněny speciálními brýlemi po celou dobu opalování.

Po absolvovaní solárního opálení nedoporučujeme dlouhodobý přímý kontakt na slunci!

Nesprchujte se před samotným opalovaním. Zabráníte tak nadměrnému vysušování pokožky.

Konzultujte s lékařem opalování v případě užívaní antibiotické léčby či v případě těhotenství.