FITNESS A KARDIO ZÓNA – Kotelna

Pokud jste se rozhodli dát si pořádně do těla, protáhnout se, nebo si jen aktivně odpočinout, tak je naše posilovna zrovna to pravé, co potřebujete! Využijte naši moderně zařízenou a plně klimatizovanou posilovnu o celkové ploše 400 m2, kde si určitě vybere i vrcholový sportovec.

K dispozici máte 17 posilovacích sportovišť, ale i velmi oblíbenou kardio zónu, kde můžete stimulovat Váš kardiovaskulární systém. K následnému oddechu může posloužit odpočinková zóna s žebřinami a relaxačními podložkami. Posilovaní nemusí být pouze dřina, neboť si u nás můžete jen třeba zaběhat na jednom z mnoha bežeckých pásů a příjemně si u toho vyčistit hlavu :-)

Po vydatném tréninku si lze dopřát příjemné osvěžení v našem plně vybaveném baru, kde si na něco „ dobrého “ příjde každý. V nabídce máme regenerační, výživové či vitamínové produkty kvalitních značek, samozřejmostí je dostupný pitný režim v podobě iontových nebo energetických nápojů. Naše milá obsluha baru Vám jistě ráda v případě potřeby poradí s výběrem. Pro komfortní pocit lze na našem baru zakoupit speciální rukavice na posilování. Tudíž Vám pak nezbývá, než se pouze převléknout a jít na to! :-)